Gyártmányfejlesztő technológus

FeladatokFeladata:
· Gyártmányfejlesztéssel és technológiával kapcsolatos feladatok ellátása, dokumentáció készítése, folyamatok mérése, a mérési eredmények értékelése, elemzése,
· Az integrált irányítási rendszer működésében való aktív részvétel.
TapasztalatFeltételek:
· felsőfokú szakirányú végzettség,
· jó kommunikációs képesség, precizitás,
· kiváló problémamegoldó készség,
· angol nyelv tárgyalási szintű (kommunikáció képes) ismerete,
· B kategóriás gépjárművezetői engedély,
· felhasználói szintű számítástechnikai ismeret (Word, Excel).
Iskolai végzettség szintjeFőiskola
Nyelvek• angol nyelv tárgyalási szintű ismerete
EgyébElőnyt jelent:
· élelmiszeriparban vagy minőségirányítási területen szerzett tapasztalat,
· német nyelvtudás,
· szentesi lakóhely.

Amit kínálunk:
· stabil, megbízható, hosszú távú munkalehetőség,
· fiatalos, dinamikus csapat,
· folyamatos szakmai fejlődés lehetősége,
· cafetéria,
· béren kívüli juttatás.

Fényképpel és fizetési igénnyel ellátott önéletrajzot, a kézzel írt motivációs levelet és az iskolai végzettséget igazoló okirat másolatát kérjük benyújtani
magyar és angol nyelven 2019.02.20-ig az alábbi címre:

HUNGERIT Zrt. Humánpolitikai Főosztály
6600 Szentes, Attila u. 3. vagy
e-mail: palyazat@hungerit.hu
E-mail címpalyazat@hungerit.hu