Rendszermérnök

FeladatokA HUNGERIT Baromfifeldolgozó és Élelmiszeripari Zrt. felvételt hirdet
rendszermérnök munkakör betöltésére.

Feladata:
· részvétel az informatikai fejlesztési projektekben
· a számítógépes hálózattal kapcsolatos tervezési, telepítési munkák
· hálózati eszközök üzemeltetése, konfigurálása
· vállalati szerverek üzemeltetése, konfigurálása
· dokumentációk készítése, karbantartása
· eseti hibaelhárítás, kapcsolattartás a felhasználókkal
· kapcsolattartás a beszállítókkal
Iskolai végzettség szintjeFőiskola, Egyetem, egyetem vagy főiskolai
EgyébElőnyt jelent:
· releváns szakmai tapasztalat
· Oracle adatbázis adminisztrációs ismeretek
· levelező rendszerek ismerete
· dokumentumkezelő rendszerek ismerete

Amit kínálunk:
· stabil, megbízható, hosszú távú munkalehetőség
· fiatalos, dinamikus csapat
· folyamatos szakmai fejlődés lehetősége
· cafetéria
· béren kívüli juttatás

Az önéletrajzokat az iskolai végzettséget igazoló okiratok másolatával és fizetési igény megjelölésével az alábbi címre kérjük eljuttatni:

HUNGERIT Zrt. Humánpolitikai Főosztály
6600 Szentes, Attila u. 3. vagy
e-mail: palyazat@hungerit.hu
A munkakör betöltéséhez szükséges kompetenciákFeltételek:
· felsőfokú szakirányú végzettség (pl. mérnökinformatikus BSc, MSc)
· Windows operációs rendszerek ismerete
· Linux operációs rendszerek ismerete
· angol nyelvtudás (legalább szakmai dokumentációolvasás szintjén)

E-mail címpalyazat@hungerit.hu