Munkavédelmi előadó

FeladatokHUNGERIT Baromfifeldolgozó és Élelmiszeripari Zrt. felvételt hirdet 1 fő részére
munkavédelmi előadó munkakörbe.

Feladatok:
· A Munkavédelmi Szabályzat kidolgozásában, rendszeres karbantartásában, az abban foglaltak végrehajtásának elősegítésében, ellenőrzésében részvétel.
· A jogszabályban előírt munkabiztonsági szaktevékenység, felülvizsgálatok elvégzése.
· Üzemi eredetű sérülések, balesetek és foglalkozási megbetegedések kivizsgálása, nyilvántartása, bejelentési kötelezettségek elvégzése.
· A Társaság környezetvédelmi feladataiban részvétel.

Elvárások:
· középfokú szakirányú végzettség,
· felhasználói szintű számítástechnikai ismeret,
· B kategóriás gépjárművezetői engedély,

Iskolai végzettség szintjeÉrettségi
EgyébElőnyt jelent:
· környezetvédelmi és gépész végzettség
· angol nyelvtudás

Amit kínálunk:
· stabil, megbízható, hosszú távú munkalehetőség
· fiatalos, dinamikus csapat
· cafetéria
· béren kívüli juttatások

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
Az önéletrajzokat az iskolai végzettséget igazoló okiratok másolatával és fizetési igény megjelölésével kérjük az alábbi címre eljuttatni:

HUNGERIT Zrt. Humánpolitikai Főosztály
6600 Szentes, Attila u. 3. vagy

E-mail címpalyazat@hungerit.hu