KOMBINÁLT FELDOLGOZÓVONAL TERÜLETÉRE

FeladatokA HUNGERIT ZRT.
KOMBINÁLT FELDOLGOZÓVONAL TERÜLETÉRE MUNKAVÁLLALÓKAT KERES
Viziszárnyas feldolgozására, csomagolására, gépsorok kiszolgálására modern technológiával felszerelt üzemünkbe.

Várjuk a jelentkezőket 2 műszakos munkarendbe.
Elvárások:
• 8 általános iskolai végzettség,
• hűtött helyiséghez való alkalmazkodás.

Iskolai végzettség szintje8 általános
EgyébAmit nyújtunk:
• Határozatlan idejű munkaszerződés
• Bérezés: műveleti bérek 900 Ft/óra – 1.150 Ft/óra
• Cafetéria 25.000 Ft/hó (5 féle elem, választási lehetőség)
• Jelenléti pótlék: minden ledolgozott nap után 1.000 Ft/nap
• Minden hónap végén élelmiszercsomag
• 4 havi munkaidőkeret végén hűségbónusz 90.000 Ft értékben
• Díjmentes céges járat
• Melegétkezési lehetőség
• Megbízható, stabil munkahely, hosszú távú munkalehetőség!

Diákok jelentkezését is várjuk!

Jelentkezni lehet a Humánpolitikai Főosztályon ügyfélfogadási időben,
vagy a 63/510-544, 63/510-675-ös telefonszámokon.

Ügyfélfogadási idő:
Hétfő 12:30-15:00
Kedd 7:00-8:00 12:30-15:00
Szerda 10:30-15:00
Csütörtök 7:00-8:00 13:30-15:00

VÁRUNK MINDEN ÉRDEKLŐDŐT!