Telepvezető

FeladatokA HUNGERIT Zrt. az ország legnagyobb baromfifeldolgozója
a dél-alföldi régióban működő baromfitelepére telepvezetőt keres.

Feladatok:
• A baromfinevelés teljes folyamatának irányítása.
• Telephelyi napi munkafolyamatok kiosztása, munkák elvégzésének ellenőrzése, telephely működésének irányítása.
• Telepi munkavégzés kialakítása és közvetlen irányítása.
• Kapcsolattartás a központi irányítással, hatóságokkal, közigazgatási szervekkel.
• Telephelyhez kapcsolódó berendezések üzemeltetésének felügyelete.

Elvárások:
• Mezőgazdasági, állattenyésztő felsőfokú végzettség
• Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
• B kategóriás gépjárművezetői engedély, aktív vezetői gyakorlat
• Pontosság, precizitás, megbízhatóság, önállóság
• Jó szervező készség
• Rugalmasság
Iskolai végzettség szintjeegyetem vagy főiskolai
EgyébElőnyt jelent:
• Hasonló területen szerzett gyakorlat
• Költözési hajlandóság

Amit kínálunk:
• Szakmai irányítás, hasonló telepek megismerése
• Stabil munkahely
• Versenyképes jövedelem
• Szakmai előmenetel

Pályakezdők és ambícióval rendelkezők jelentkezését is várjuk!

Az önéletrajzokat az iskolai végzettséget igazoló okiratok másolatával és fizetési igény megjelölésével kérjük az alábbi címre eljuttatni:
HUNGERIT Zrt. Humánpolitikai Főosztály
6600 Szentes, Attila u. 3. vagy
E-mail címpalyazat@hungerit.hu