Minőségügyi vezető

FeladatokA HUNGERIT Baromfifeldolgozó és Élelmiszeripari Zrt. felvételt hirdet
minőségügyi vezető munkakör betöltésére

Feladatok:
· a vállalat integrált (minőségügyi, és élelmiszer-biztonsági) rendszerének működtetése, fejlesztése
· HACCP team vezetése
· dokumentumkezelés
· a társaság képviselete minőségügyi és élelmiszer-biztonsági ügyekben
· auditokra való felkészülés és azokon való részvétel
· minőségbiztosítási csapat munkájának koordinálása
TapasztalatFeltételek:
· felsőfokú szakirányú (élelmiszermérnök) végzettség
· angol nyelv tárgyalási szintű ismerete (középfok)
· B kategóriás gépjárművezetői engedély
· felhasználói szintű számítástechnikai ismeret (Word, Excel)
· jó kommunikációs képesség, precizitás
· kiváló problémamegoldó készség
· rugalmasság

Iskolai végzettség szintjeegyetem vagy főiskolai
Nyelvekangol nyelv tárgyalási szintű ismerete (középfok)
EgyébElőnyt jelent:
· élelmiszeriparban vagy minőségirányítási területen szerzett tapasztalat
· HACCP ismeret
· Nemzetközi élelmiszerbiztonsági szabványok ismerete

Amit kínálunk:
· stabil, megbízható, hosszú távú munkalehetőség
· fiatalos, dinamikus csapat
· cafetéria
· béren kívüli juttatások
· képzéseken való részvétel, fejlődési lehetőség

Fényképpel és fizetési igénnyel ellátott önéletrajzot, és az iskolai végzettséget igazoló okirat másolatát kérjük benyújtani az alábbi címre:

E-mail címpalyazat@hungerit.hu