Gépkezelő panír üzemekbe

FeladatokA HUNGERIT Baromfifeldolgozó és Élelmiszeripari Zrt. felvételt hirdet panír üzemeibe
GÉPKEZELŐ munkakör betöltésére.

Feladatok:
• panírozott termékek gyártásában történő részvétel GÉPKEZELŐ munkakörben
• gépesített és automatizált folyamatok kiszolgálása

Elvárások:
• 8 általános iskolai végzettség
• két műszakos munkarend vállalása
• hűtött helyiségben történő munkavégzéshez való alkalmazkodás
Munkavégzés helye6600 Szentes, Attila út 2-4-4/a
Iskolai végzettség szintje8 általános
EgyébAmit kínálunk:
• betanított, fizikai munka
• versenyképes jövedelem
• gépkezelői munkakör esetén: magasabb szintű iskolai végzettséggel kiemelt fizetés is elérhető
• cafetéria 25.000,- Ft/hó
• béren kívüli juttatások (havi élelmiszercsomag, 4 havonta hűségbónusz)
• megbízható, stabil munkahely, hosszú távú munkalehetőség

Az önéletrajzokat kérjük az alábbi címre eljuttatni:
HUNGERIT Zrt. Humánpolitikai Főosztály
6600 Szentes, Attila u. 3. vagy
E-mail címpalyazat@hungeritzrt.hu