Programozó

FeladatokA HUNGERIT Baromfifeldolgozó és Élelmiszeripari Zrt. informatikai főosztálya
PROGRAMOZÓ munkatársat keres napi 8 órás munkaidőbe.

Feladatok:
· részvétel az informatikai fejlesztési projektekben
· az IBSystem vállalatirányítási rendszerhez kapcsolódó fejlesztések
· ETL feladatok az IBSystem és az SAP rendszer között
· igény szerinti kimutatások készítése
· dokumentációk készítése, karbantartása
· az IBSystem rendszer és a saját fejlesztések üzemeltetése
· kapcsolattartás a felhasználókkal

Feltételek:
· főiskolai vagy egyetemi, illetve BSc vagy MSc szintű szakirányú végzettség (programozó matematikus, programtervező matematikus, programtervező informatikus)
· angol nyelvtudás (legalább szakmai dokumentációolvasás szintjén)
Munkavégzés helye6600 Szentes, Attila u. 3-6-6/a (nem távmunka)
Iskolai végzettség szintjeegyetem vagy főiskolai
Nyelvekangol nyelvismeret
EgyébElőnyt jelent:
· releváns szakmai tapasztalat
· C# ismeretek
· Oracle SQL, PL/SQL ismeretek
· IBSystem vállalatirányítási rendszer ismerete

Amit kínálunk:
· stabil, megbízható, hosszú távú munkalehetőség
· fiatalos, dinamikus csapat
· folyamatos szakmai fejlődés lehetősége
· cafetéria 300.000.-/év
· béren kívüli juttatás
· havi élelmiszercsomag

Az önéletrajzokat az iskolai végzettséget igazoló okiratok másolatával és fizetési igény megjelölésével az alábbi címre kérjük eljuttatni:
E-mail címpalyazat@hungerit.hu