Minőségügyi és gyártmányfejlesztő technológus (Vámospércs)

FeladatokA HUNGERIT Baromfifeldolgozó és Élelmiszeripari Zrt. felvételt hirdet
a vámospércsi kacsasütő üzemében
MINŐSÉGÜGYI ÉS GYÁRTMÁNYFEJLESZTŐ TECHNOLÓGUS
munkakör betöltésére.

Feladata:
· A vállalat integrált (minőségügyi és élelmiszer-biztonsági) rendszerének működtetése, fejlesztése a telephelyen központi szabályozások alapján
· HACCP rendszer működtetése, dokumentumkezelés
· Üzemi környezet higiéniájának ellenőrzése
· Az üzem képviselete minőségügyi és élelmiszer-biztonsági ügyekben, auditokra való felkészülés és azokon való részvétel
· Termékfejlesztéssel kapcsolatos feladatok ellátása, dokumentáció készítése, folyamatok mérése, a mérési eredmények értékelése, elemzése
· Termékek ellenőrzése, mintavételezése

Feltételek:
· felsőfokú szakirányú végzettség,
· jó kommunikációs képesség, precizitás,
· kiváló problémamegoldó készség,
· B kategóriás gépjárművezetői engedély,
· felhasználói szintű számítástechnikai ismeret (Word, Excel).
Munkavégzés helyeVámospércs
Iskolai végzettség szintjeegyetem vagy főiskolai
EgyébElőnyt jelent:
· élelmiszeriparban vagy minőségirányítási területen szerzett tapasztalat,
· IFS és BRC szabványok ismerete,
· vámospércsi vagy környékbeli lakóhely,
· angol nyelv ismerete.

Amit kínálunk:
· stabil, megbízható, hosszú távú munkalehetőség,
· fiatalos, dinamikus csapat,
· folyamatos szakmai fejlődés lehetősége,
· cafetéria,
· béren kívüli juttatás.

Fényképpel és fizetési igénnyel ellátott önéletrajzot az iskolai végzettséget igazoló okirat másolatával kérjük benyújtani az alábbi címre:

HUNGERIT Zrt. Humánpolitikai Főosztály
6600 Szentes, Attila u. 3. vagy
E-mail címpalyazat@hungerit.hu