Villamosmérnök

FeladatokA HUNGERIT Zrt. Dél-Alföld legnagyobb baromfifeldolgozó üzeme
műszaki területre VILLAMOSMÉRNÖK munkatársat keres.

Feladatok:
• Projektfeladatokban való részvétel esetén a villamos tevékenység koordinálása.
• Erősáramú és gyengeáramú villamos műszaki problémák elemzése és megoldási javaslatok kidolgozása.
• Energiagazdálkodásban javaslattétel.
• Együttműködés a területileg illetékes energiaellátó és szolgáltató egységekkel.

Elvárások:
• Villamosmérnöki végzettség
• Szünetmentes áramellátó berendezések ismerete
• Szabályozott villamos hajtások elemeinek ismerete (frekvenciaváltók, lágyindítók)
• Vonatkozó villamos szabványok és előírások ismerete
• Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
• B kategóriás jogosítvány
• Gyakorlott mérnöki kompetenciák
• Megbízhatóság, precizitás, szabálykövetés
• Gyors problémamegoldó készség

Iskolai végzettség szintjeegyetem vagy főiskolai
EgyébElőny:
• Automatizált berendezések üzemeltetésében és karbantartásában szerzett tapasztalat
• Villamos alállomás kezelői végzettség
• PLC ismeret
• LEAN szemlélet
• Angol nyelvtudás
• Energetikai szakreferensi végzettség

Amit kínálunk:
• Versenyképes jövedelem
• Cafetéria 25.000.- Ft/hó
• Béren kívüli juttatás
• Havi élelmiszercsomag

E-mail címA fényképes önéletrajzokat fizetési igény megjelölésével kérjük a palyazat@hungeritzrt.hu email címre eljuttatni.