Műszaki üzemvezető

FeladatokDél-Alföld legnagyobb baromfifeldolgozó üzeme műszaki területre MŰSZAKI ÜZEMVEZETŐ munkatársat keres.

Feladatok:
• Projektfeladatokban való részvétel esetén a gépész tevékenység koordinálása.
• Gépész lakatos, szerelő, műszaki problémák elemzése és megoldási javaslatok kidolgozása.
• Karbantartások, felújítások, modernizációk folyamatos tervezése.
• Napi karbantartások, hibaelhárítások irányítása.
• A vállalat által előírt folyamatok és szabályok betartása és betartattatása.
• Együttműködés a gyár társosztályaival és a külső partnerekkel.

Elvárások:
• min. technikusi végzettség
• LEAN/5S szemlélet
• Minimum 2-3 év tapasztalat hasonló munkakörben, üzemeltetési ismeretek
• Jó szervezőkészséggel és jó kommunikációs képességgel rendelkezik, pro aktivitás
• Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
• Elkötelezettség, megbízhatóság, precizitás, szabálykövetés
• Angol nyelvtudás
Munkavégzés helye6600 Szentes, Attila út 2-4-4/a
Iskolai végzettség szintjeÉrettségi
EgyébElőnyt jelent:
• Automatizált berendezések üzemeltetésében és karbantartásában szerzett tapasztalat
• Húsiparban szerzett tapasztalat
• Rendszerszemlélet, strukturált gondolkodás, nyitott hozzáállás és gondolkodás

Amit kínálunk:
· stabil, megbízható, hosszú távú munkalehetőség
· fiatalos, dinamikus csapat
· cafetéria 25.000,- Ft/hó
· béren kívüli juttatás
· havi élelmiszercsomag

A fényképes önéletrajzokat az iskolai végzettséget igazoló okiratok másolatával és fizetési igény megjelölésével az alábbi címre kérjük eljuttatni:
E-mail címpalyazat@hungeritzrt.hu