Környezetvédelmi vezető

FeladatokA HUNGERIT Zrt. műszaki területre KÖRNYEZETVÉDELMI VEZETŐ munkatársat keres.

Feladatok:
• A HUNGERIT Zrt. és érdekeltségébe tartozó telephelyek környezetvédelmi és vízjogi engedélyeinek teljes körű kezelése, esetleges eljárások lefolytatása.
• Környezetvédelmi jogszabályok követése, betartása.
• Engedélyeztetések lebonyolítása, hatóságokkal való kapcsolattartás.
• Környezetvédelemmel foglalkozó alvállalkozókkal, szakcégekkel való kapcsolattartás.
• Hulladékok és állati eredetű melléktermékek nyilvántartásának és adatszolgáltatásának teljes körű kezelése. Oktatások szervezése, lebonyolítása.
• Rendszeres és eseti statisztikák és belső adatszolgáltatások készítése.
• Helyszíni bejárások, felmérések megtartása, dokumentálása. A szabálytalanságok megszüntetésére történő javaslatok megfogalmazása.
• Integrált irányítási rendszer működtetése, koordinálása, ellenőrzése, fejlesztése.
• Vevői auditokon történő aktív részvétel.

Elvárások:
• Felsőfokú környezetvédelmi végzettség
• B kategóriás jogosítvány
• Precíz, önálló munkavégzés
• Dinamikus személyiség, jó szervező és motiváló képesség
• Jó kommunikációs készség
• Magas szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
Iskolai végzettség szintjeegyetem vagy főiskolai
EgyébElőny:
• ADR szaktanácsadói végzettség
• Idegen nyelv ismerete
• Szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:
• Változatos, kreatív feladatok
• Versenyképes jövedelem
• Cafetéria rendszer
• Hűségbónusz
• Munkábajárás támogatása
• Stabil, hosszú távú munkalehetőség

A fényképes önéletrajzokat az iskolai végzettséget igazoló okiratok másolatával és fizetési igény megjelölésével kérjük a palyazat@hungeritzrt.hu email címre eljuttatni.
E-mail címpalyazat@hungeritzrt.hu