Kontroller

FeladatokA HUNGERIT Baromfifeldolgozó és Élelmiszeripari Zrt.
felvételt hirdet KONTROLLER munkakör betöltésére.

Feladatok:
• Részvétel az éves üzleti terv elkészítésében, karbantartásában,
• Havi kimutatások készítése, terv-tény és múltbeli adatok analizálása alapján,
• Részvétel a zárási folyamatokban,
• Elemzésekhez és a tervekhez szükséges adatok gyűjtése,
• Rendszeres és egyedi jellegű adatszolgáltatások.

Elvárások:
• Felsőfokú szakirányú végzettség,
• Kontrolling területen szerzett gyakorlat,
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel magasszintű ismeret, vagy adatbázis használatban szerzett tapasztalat),
• Határozott, dinamikus személyiség,
• Jó kommunikációs képesség,
• Nagy munkabírás.
Iskolai végzettség szintjeegyetem vagy főiskolai
EgyébElőnyt jelent:
• Elemzésben, tervkészítésben szerzett gyakorlat,
• Bármilyen BI rendszerben szerzett tapasztalat,
• Idegennyelv ismerete.

Amit kínálunk:
• Versenyképes jövedelem,
• Cafetéria 25.000,- Ft/hó,
• Havi élelmiszercsomag,
• Béren kívüli juttatás.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését,
önéletrajzát és motivációs levelét BRUTTÓ BÉRIGÉNY megjelölésével
kérjük, juttassa el az alábbi címre:
E-mail címpalyazat@hungeritzrt.hu