Minőségbiztosítási és EHS igazgató

FeladatokA HUNGERIT Baromfifeldolgozó és Élelmiszeripari Zrt. felvételt hirdet
MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI és EHS IGAZGATÓ munkakör betöltésére
minőségirányítási, környezetirányítási és munkavédelmi folyamatok vezetésére

Feladatok:
· szervezet minőségirányítási és élelmiszerbiztonsági osztályának és rendszerének fejlesztése, működtetése, szervezeti egység irányítása
· állattartó telepek minőségirányítási rendszerének kiépítése, működtetése, auditokra való felkészítése
· feldolgozó és továbbfeldolgozó üzemek minőségbiztosítási és élelmiszerbiztonsági osztályának és rendszerének működtetése és auditokra való felkészítése
· termékfejlesztési osztály irányítása
· környezetvédelem, egészségvédelem, tűzvédelem, munkabiztonság és munkavédelem területek irányítása
· kockázatelemzés és javaslattétel a folyamatok fejlesztésére
· érvényes jogszabályok, előírások, szabványok betartása és betartatása
· rendszeres kapcsolattartás a területén illetékes hatóságok képviselőivel
· vevői igények ismerete és legmagasabb szintű kiszolgálás biztosítása,
· reklamáció kezelés, vevőkkel való kapcsolattartás, a minőségirányítás szempontjából

Feltételek:
· megfelelő, felsőfokú szakirányú (élelmiszermérnök, EHS szakmérnök) végzettség
· nemzetközi szabványok ismerete és alkalmazása
· angol nyelven tárgyalási szintű ismerete (aktív középfokú nyelvismeret)
· felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
· meggyőző kommunikációs, prezentáló képesség,
· precizitás,
· vezetői gyakorlat, tapasztalat
· kiváló problémamegoldó készség
· rendszer szemlélet
· B kategóriás gépjárművezetői engedély
Iskolai végzettség szintjeegyetem vagy főiskolai
Nyelvekangol aktív középfokú nyelvismeret
EgyébElőnyt jelent:
· élelmiszeriparban vagy minőségirányítási területen vagy EHS területen szerzett tapasztalat
· többéves vezetői tapasztalat, több terület irányításával
· termelőüzemi, gyári tapasztalat

Amit kínálunk:
· 1800 főt foglalkoztató, meghatározó piaci szereplő munkáltatónál,
· stabil, megbízható, hosszú távú munkalehetőség
· szakmai fejlődési lehetőség
· fiatalos, dinamikus csapat
· cafetéria
· béren kívüli juttatások

Fényképpel ellátott önéletrajzot, motivációs levelet, és az iskolai végzettséget igazoló okirat másolatát kérjük benyújtani az alábbi címre:
HUNGERIT Zrt. Humánpolitikai Főosztály
E-mail címpalyazat@hungeritzrt.hu