Minőségügyi és gyártmányfejlesztő technológus (Vámospércs)

FeladatokA HUNGERIT Baromfifeldolgozó és Élelmiszeripari Zrt. vámospércsi kacsasütő üzeme
MINŐSÉGÜGYI ÉS GYÁRTMÁNYFEJLESZTŐ TECHNOLÓGUS munkatársat keres.

Feladatok:
· A vállalat integrált (minőségügyi és élelmiszer-biztonsági) rendszerének működtetése, fejlesztése a telephelyen központi szabályozások alapján,
· HACCP rendszer működtetése, dokumentumkezelés,
· Üzemi környezet higiéniájának ellenőrzése,
· Az üzem képviselete minőségügyi és élelmiszer-biztonsági ügyekben, auditokra való felkészülés és azokon való részvétel,
· Termékfejlesztéssel kapcsolatos feladatok ellátása, dokumentáció készítése, folyamatok mérése, a mérési eredmények értékelése, elemzése,
· Termékek ellenőrzése, mintavételezése.

Feltételek:
· felsőfokú szakirányú végzettség,
· jó kommunikációs képesség, precizitás,
· kiváló problémamegoldó készség,
· B kategóriás gépjárművezetői engedély,
· felhasználói szintű számítástechnikai ismeret (Word, Excel).

Előnyt jelent:
· élelmiszeriparban vagy minőségirányítási területen szerzett tapasztalat,
· IFS és BRC szabványok ismerete,
· vámospércsi vagy környékbeli lakóhely,
· angol nyelv ismerete.
Munkavégzés helye4287 Vámospércs, Nyírábrányi út 6.
Iskolai végzettség szintjeegyetem vagy főiskolai
EgyébAmit kínálunk:
· stabil, megbízható, hosszú távú munkalehetőség,
· fiatalos, dinamikus csapat,
· folyamatos szakmai fejlődés lehetősége,
· cafetéria,
· béren kívüli juttatás.

Fényképpel és fizetési igénnyel ellátott önéletrajzot az iskolai végzettséget igazoló okirat másolatával kérjük benyújtani az alábbi címre:
E-mail címpalyazat@hungeritzrt.hu