Csoportvezető-csirkefeldolgozó vonal

FeladatokA HUNGERIT Baromfifeldolgozó és Élelmiszeripari Zrt.
csirkefeldolgozó vonalára CSOPORTVEZETŐ munkatársat keres.

Feladatok:
• az értékesítési igénynek megfelelően megrendelt termékek legyártatása a megadott receptúrák szerint a legjobb minőségben a kívánt mennyiségben és határidőre
• a felhasznált alap- és segédanyagok minőségének és mennyiségének, valamint anyagnorma szerinti felhasználásának ellenőrzése.
• a gyártási veszteség és egyéb selejtek bázisszint alatt tartása, illetve állandó csökkentése
• a felhasznált hideg- és melegenergia ésszerű felhasználása, azokkal történő takarékosság ellenőrzése.
• a vezetett csoport munkavállalóinak betanításában való aktív részvétel, beilleszkedésük segítése
• beosztottjainak optimális leterheltségének figyelemmel kísérése, felügyelete
• a termeléssel kapcsolatos bizonylatok elkészítése, a bizonylati fegyelem betartatása
• a HACCP rendszerben rájuk háruló végrehajtási, ellenőrzési és dokumentálási feladatok elvégzése
• üzemvezetőnek, termelési főmérnöknek történő adatszolgáltatás

Feltétel:
• érettségi és középfokú szakirányú végzettség
• élelmiszeriparban szerzett szakmai tapasztalat
• 2 műszakos munkarend vállalása
• határozott, dinamikus, de együttműködő személyiség
• kiváló kommunikációs képesség, vevőközpontú gondolkodás
• gyors problémamegoldó képesség
• felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előny:
• szentesi lakóhely
• angol nyelvtudás
Szakmai végzettségHúsipari termékgyártó vagy húsfeldolgozó
Iskolai végzettség szintjeÉrettségi
EgyébAmit kínálunk:
• határozatlan idejű munkaszerződés
• hosszú távú munkalehetőség
• szakmai irányítás
• havonta célprémium
• cafetéria 25.000,- Ft/hó
• havi élelmiszercsomag

A fényképes önéletrajzokat az iskolai végzettséget igazoló okiratok másolatával, kérjük az alábbi címre eljuttatni:
E-mail címpalyazat@hungeritzrt.hu