Telepvezető-helyettes-Tiszakécske

FeladatokA HUNGERIT Baromfifeldolgozó és Élelmiszeripari Zrt. Tiszakécskén működő baromfitelepére TELEPVEZETŐ-HELYETTEST keres.

Feladatok:
• A baromfinevelés teljes folyamatának irányításában való részvétel.
• Telephelyi napi munkafolyamatok kiosztása, munkák elvégzésének ellenőrzése, telephely működésének irányításában való részvétel.
• Telepi munkavégzés kialakítása és közvetlen irányításában való részvétel.
• Kapcsolattartás a központi irányítással, hatóságokkal, közigazgatási szervekkel.
• Telephelyhez kapcsolódó berendezések üzemeltetésének felügyeletében való részvétel.

Elvárások:
• Mezőgazdasági, állattenyésztő legalább középfokú végzettség
• Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
• B kategóriás gépjárművezetői engedély
• Pontosság, precizitás, megbízhatóság, önállóság
• Jó szervező készség
• Rugalmasság

Előnyt jelent:
• Hasonló területen szerzett gyakorlat
• Felsőfokú végzettség
• Tiszakécske vagy környékbeli lakóhely
Munkavégzés helye6060 Tiszakécske, külterület major 0476/4. hrsz.
Iskolai végzettség szintjeÉrettségi
EgyébAmit kínálunk:
• Szakmai irányítás
• Stabil munkahely
• Versenyképes jövedelem
• Szakmai előmenetel

Pályakezdők és ambícióval rendelkezők jelentkezését is várjuk!

Az önéletrajzokat fizetési igény megjelölésével kérjük az alábbi címre eljuttatni:
HUNGERIT Zrt. Humánpolitikai Főosztály
e-mail: palyazat@hungerit.hu