Logisztikai középvezető (tanácsadó)

FeladatokA HUNGERIT Baromfifeldolgozó és Élelmiszeripari Zrt.
LOGISZTIKAI KÖZÉPVEZETŐ (Tanácsadó) munkatársat keres.

Feladatok:
· Logisztikai folyamatokhoz szükséges megrendelések kezelése,
· Logisztikai beruházási projektek tervezésének és megvalósításának irányítása,
· Korszerű anyagmozgatási és logisztikai lehetőségek, automatizált logisztikai rendszerek megismerése, alkalmazási lehetőségeinek kialakítása a vállalat stratégiai céljaival összhangban,
· Üzemi és raktári anyagmozgatási rendszerek fejlesztése,
· Késztermékek raktári készleteinek és a raktár biztonságos üzemeltetésének felügyelete,
· Raktári műszakvezetők munkájának támogatása, irányítása,
· Részegység vezetése és annak tevékenységére vonatkozóan az egységes szakmai elvek meghatározása, az egység működéséhez a személyi és tárgyi feltételek biztosítása,
· Kapcsolatot tart a külső hűtőházak vezetőivel, szervezi a kereskedelmi igényeknek megfelelően a késztermék külső tárolásra történő szállítását,
· Biztosítja az üzemek közötti árumozgatás feltételeit, ellenőrzi a számlákat,
· Biztosítja a termékek mozgatásához szükséges megfelelő minőségű és mennyiségű raklapokat,
· Ellenőrzi a logisztikai területhez tartozó munkavállalók munkavégzését,
· Ellátási lánc igazgató munkájának segítése, döntésekhez szükséges anyagok előkészítése,
· Szükség esetén közreműködés a reklamációk rendezésében, minőségi, mennyiségi kifogások rendezése a szállítóval vagy a vevővel,
· Új termék bevezetési projektek logisztikai oldalról történő koordinálása,
· Riportok készítése.

Feltételek:
· Logisztikai mérnök vagy élelmiszermérnök végzettség,
· Termelési környezetben, logisztikai folyamatokban szerzett tapasztalat,
· Precizitás, önállóság, felelősségteljes munkavégzés,
· Jó problémamegoldó és kommunikációs készség,
· Angol nyelvtudás.

Előnyt jelent:
· Élelmiszeriparban szerzett tapasztalat,
· Automatizált logisztikai kiszolgáló rendszerek tervezésében, kivitelezésében és üzemeltetésében szerzett tapasztalat,
· SAP ismeret.
Iskolai végzettség szintjeegyetem vagy főiskolai
Nyelvekangol nyelvtudás
EgyébAmit kínálunk:
· Stabil, megbízható, hosszú távú munkalehetőség,
· Fiatalos, dinamikus csapat,
· Folyamatos szakmai fejlődés lehetősége,
· Cafetéria 300.000,-/év,
· Utazási költségtérítés,
· Havi élelmiszercsomag.

Az önéletrajzokat fizetési igény megjelölésével az alábbi címre kérjük eljuttatni:
palyazat@hungeritzrt.hu