Mezőgazdasági könyvelő

FeladatokA HUNGERIT Baromfifeldolgozó és Élelmiszeripari Zrt. számviteli főosztálya
felvételt hirdet MEZŐGAZDASÁGI KÖNYVELŐ munkakör betöltésére.

Feladatok:
A Hungerit Zrt. és leányvállalatainak könyvelésében, havi zárlati munkáiban és adóbevallásainak előkészítésében való aktív részvétel, kiemelten:
• Állattartó telepek készletváltozásainak rögzítése (készletbevételezési, -kiadási bizonylatok készítése),
• Telepek bejövő számláinak rögzítése, értékesítési számlák kiállítása,
• Költségfelosztások ellenőrzése,
• Telepi statisztikák készítése.

Elvárások:
• Számviteli felsőfokú végzettség és/vagy mérlegképes könyvelői képesítés,
• Hasonló területen szerzett legalább 3 éves gyakorlat,
• Excel, Word, internet informatikai ismeret,
• Önálló, precíz munkavégzés, megbízhatóság,
• Szentes és környéke lakóhely.

Előnyt jelent:
• 6-os, 7-es számlaosztályok használatában, mezőgazdasági könyvelésben szerzett gyakorlat,
• Infosys és/vagy SAP ismeret.
Szakmai végzettségMérlegképes könyvelői képesítés
Iskolai végzettség szintjeegyetem vagy főiskolai
EgyébAmit kínálunk:
• versenyképes jövedelem,
• cafetéria 25.000,- Ft/hó,
• havi élelmiszercsomag,
• béren kívüli juttatás.

A fényképpel ellátott önéletrajzokat kérjük az alábbi címre eljuttatni:
palyazat@hungeritzrt.hu