LEAN munkatárs

FeladatokA HUNGERIT Baromfifeldolgozó és Élelmiszeripari Zrt.
felvételt hirdet LEAN MUNKATÁRS munkakör betöltésére.

Feladatok:
• Folyamatos fejlesztési kultúra kialakítása és előmozdítása a vállalatnál, standardizált LEAN szemléletű gyártási módszertan bevezetése,
• A folyamatok és a vezetők fejlesztése tanácsadóként és coachként az átfogó LEAN kultúra elérése érdekében,
• Hatékonyságnövelés, kapacitásbővítés,
• Workshopok, képzések megtartása,
• Folyamatfejlesztés, javító intézkedések bevezetése LEAN eszközökkel.

Elvárások:
• Felsőfokú végzettség,
• LEAN folyamatfejlesztés, koordináció területén szerzett néhány éves tapasztalat,
• Jártasság LEAN eszközök használatában, implementálásában (pl. 5S, SMED, visual management, TPM),
• Független, önálló munkavégzés, magabiztosság,
• Döntés-, és problémamegoldó készség,
• Projektvezetési, és lean workshop moderálási tapasztalat.

Előnyt jelent:
• REFA végzettség,
• Idegennyelv ismerete.

Amit kínálunk:
• Versenyképes jövedelem,
• Cafetéria 25.000,- Ft/hó,
• Havi élelmiszercsomag,
• Utazási költségtérítés.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését,
önéletrajzát bruttó fizetési igény megjelölésével kérjük, juttassa el az alábbi címre:
palyazat@hungeritzrt.hu
Iskolai végzettség szintjeegyetem vagy főiskolai