Csoportvezető és minősítő

FeladatokA HUNGERIT Baromfifeldolgozó és Élelmiszeripari Zrt. csirkefeldolgozó / víziszárnyas vonalára CSOPORTVEZETŐ és MINŐSÍTŐ munkatársat keres.

Feladatok:
• A felhasznált alap- és segédanyagok minőségének és mennyiségének, valamint anyagnorma szerinti felhasználásának ellenőrzése.
• A gyártási veszteség és egyéb selejtek bázisszint alatt tartása, illetve állandó csökkentése.
• A felhasznált hideg- és melegenergia ésszerű felhasználása, azokkal történő takarékosság ellenőrzése.
• A vezetett csoport munkavállalóinak betanításában való aktív részvétel, beilleszkedésük segítése.
• Beosztottjainak optimális leterheltségének figyelemmel kísérése, felügyelete.
• A termeléssel kapcsolatos bizonylatok elkészítése, a bizonylati fegyelem betartatása.
• A HACCP rendszerben rájuk háruló végrehajtási, ellenőrzési és dokumentálási feladatok elvégzése.
• Üzemvezetőnek, termelési főmérnöknek történő adatszolgáltatás.
• Pecsenyekacsa / csirke minősítése, minősítési jegyzőkönyv elkészítése.

Feltételek:
• Érettségi és középfokú szakirányú végzettség,
• Élelmiszeriparban szerzett tapasztalat,
• 2 műszakos munkarend vállalása,
• Határozott, dinamikus, de együttműködő személyiség,
• Kiváló kommunikációs képesség, vevőközpontú gondolkodás,
• Gyors problémamegoldó képesség,
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek.

Előny:
• Szentesi lakóhely,
• Angol nyelvtudás.
Munkavégzés helye6600 Szentes, Attila út 2-4-4/a
Szakmai végzettségHúsipari termékgyártó
Iskolai végzettség szintjeÉrettségi
EgyébAmit kínálunk:
• Határozatlan idejű munkaszerződés,
• Hosszú távú munkalehetőség,
• Szakmai irányítás,
• Havonta célprémium,
• Cafetéria 25.000,- Ft/hó,
• Havi élelmiszercsomag.

A fényképes önéletrajzokat kérjük az alábbi címre eljuttatni:
HUNGERIT Zrt. Humánpolitikai Főosztály
E-mail címpalyazat@hungeritzrt.hu