Környezetvédelmi vezető

Feladatok• Teljes körű környezetvédelmi vizsgálat (IPPC) ellenőrzése, elkészítése, illetve elkészíttetése, valamint az előírások nyomonkövetése, ütemezése, végrehajtásának ellenőrzése. Kapcsolódó éves jelentések és felülvizsgálat elkészítése.
• A kommunális, szelektív és állati eredetű hulladékokkal – a veszélyes hulladékok kivételével – kapcsolatos ügyintézés.
• Adatszolgáltatások és éves bevallás készítése, hulladékgazdálkodási tervek elkészítése és felülvizsgálata.
• Az integrált irányítási rendszer működtetésében és továbbfejlesztésében való aktív részvétel.
TapasztalatElvárások:
• Felsőfokú környezetvédelmi végzettség
• Precíz, önálló munkavégzés
• Dinamikus személyiség, jó szervező és motiváló képesség
• Magas szintű számítógépes ismeretek (MS Office)

Előnyt jelent:
• ADR szaktanácsadói végzettség
• Idegen nyelv ismerete
• Szakmai tapasztalat
Iskolai végzettség szintjeFőiskola, Egyetem
EgyébAmit kínálunk:
• Változatos, kreatív feladatok
• Versenyképes jövedelem
• Cafetéria rendszer
• Hűségbónusz
• Stabil, hosszú távú munkalehetőség

Az önéletrajzokat az iskolai végzettséget igazoló okiratok másolatával és fizetési igény megjelölésével kérjük az alábbi címre eljuttatni:
HUNGERIT Zrt. Humánpolitikai Főosztály
6600 Szentes, Attila u. 3. vagy
e-mail: palyazat@hungerit.hu

A pályázatok értékelése beérkezési sorrendben történik.

A munkakör betöltéséhez szükséges kompetenciák
E-mail címpalyazat@hungerit.hu