Külkereskedelmi üzletkötő

FeladatokFeladatok:
• meglévő piacok és szerződések átvétele, továbbvitele
• országonkénti értékesítési stratégia kialakítása, a piaci igények és lehetőségek feltérképezése
• proaktív piac- és üzletfejlesztés a cég nemzetközi piacain
TapasztalatElvárások:
• a munka betöltéséhez elengedhetetlen a biztos tárgyalási szintű német és angol nyelvtudás
• felsőfokú szakirányú végzettség
• gyors és precíz munkavégzés, logikus gondolkodásmód, terhelhetőség
• jó kommunikációs készség
• legalább 1 referencia hely megjelölése az ott teljesített feladatok feltüntetésével és az elért eredményekkel
Iskolai végzettség szintjeFőiskola, Egyetem
Nyelvek• tárgyalási szintű angol és német nyelv
EgyébElőnyt jelent:
• hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
• egyéb idegen nyelvek ismerete

Amit kínálunk:
• a bérezés alapbér + prémium rendszerben biztosított versenyképes jövedelem
• cafetéria rendszer
• béren kívüli juttatás
• fiatalos, dinamikus csapat
• stabil, megbízható, hosszú távú munkalehetőség

A fényképes pályázatokat, az iskolai végzettséget igazoló okiratok másolatával és a fizetési igény megjelölésével, kérjük az alábbi címre eljuttatni:
HUNGERIT Zrt. Humánpolitikai Főosztály
6600 Szentes, Attila u. 3. vagy
palyazat@hungerit.hu
E-mail címpalyazat@hungerit.hu