Minőségellenőr

FeladatokA HUNGERIT Baromfifeldolgozó és Élelmiszeripari Zrt.
minőségbiztosítási és EHS igazgatósága MINŐSÉGELLENŐR munkatársat keres.

Feladatok:
· A termelési folyamatok szúrópróbaszerű, és a termékek utasítások alapján történő ellenőrzése.
· Ellenőrző és mérő eszközök kezelése.
· Technológiai folyamatokkal kapcsolatos mérések elvégzése, dokumentálása.
· A nem megfelelő termék megállapítása, kezelése.
· Ellenőrzési módszerek javítására javaslattétel, észrevételek közlése a minőségbiztosítás, termékbiztonság javítására.

Elvárások:
· érettségi,
· 2 műszakos munkarend vállalása,
· jó kommunikációs és problémamegoldó képesség,
· precizitás, felelősségteljes munkavégzés
Munkavégzés helye6600 Szentes, Attila út 2-4-4/a
Iskolai végzettség szintjeÉrettségi
EgyébElőnyt jelent:
· húsipari szakmunkás végzettség,
· felhasználói szintű számítógépes ismeretek (World, Excel),
· idegen nyelv ismerete,
· szentesi vagy környékbeli lakóhely.

Amit kínálunk:
· stabil, megbízható, hosszú távú munkalehetőség,
· fiatalos, dinamikus csapat,
· cafetéria 25.000,- Ft/hó,
· utazási költségtérítés,
· havi élelmiszercsomag,
· munkaruha.

Az önéletrajzokat a pozíció megjelölésével az alábbi címre kérjük eljuttatni:
E-mail címpalyazat@hungeritzrt.hu