Hűtőraktáros

FeladatokA HUNGERIT Baromfifeldolgozó és Élelmiszeripari Zrt. ellátási lánc igazgatósága
HŰTŐRAKTÁROS munkatársat keres.

Feladatok:
• A beérkező termékek azonosítása, a mennyiségek regisztrálása, bevételeztetése,
• A termékek elhelyeztetése a megadott utasítások szerint,
• Az elvégzett műveletek ellenőrzése, az egyéni teljesítmény elszámolása, azok bizonylatának elkészítése és kezelése,
• A számítógépes rendszer raktárra vonatkozó pontos ismerete,
• A számítógépes és tényleges tároló helyen található termékkészlet folyamatos összehasonlítása,
• A készletnyilvántartás bizonylatolása, azok kezelése, időszakos és év végi leltárak elkészítése, bizonylatolása,
• Termékek rakodási egységekbe való összekészíttetése, ennek ellenőrzése,
• A termék kidolgozására vonatkozó jelzések és az ahhoz rendelt csomagoló anyagok, rakodási technikák, előírások pontos ismerete.

Feltételek:
• Érettségi bizonyítvány,
• 3 műszakos munkarend vállalása.
Munkavégzés helye6600 Szentes, Attila út 2-4-4/a
Iskolai végzettség szintjeÉrettségi
EgyébElőny:
• Raktárosi munkakörben szerzett tapasztalat,
• Targoncavezetői engedély,
• Magabiztos felhasználói szintű számítógépes ismeret,
• Szentesi vagy Szentes környéki lakhely.

Amit kínálunk:
• Stabil, hosszú távú munkalehetőség,
• Határozatlan idejű munkaszerződés,
• Versenyképes jövedelem,
• Cafetéria 300.000,- Ft/év,
• Havi élelmiszercsomag,
• Munkaruha,
• Utazási költségtérítés.

Az önéletrajzokat a pozíció megjelölésével kérjük az alábbi címre eljuttatni:
palyazat@hungeritzrt.hu