Műszaki üzemvezető

FeladatokDél-Alföld legnagyobb baromfifeldolgozó üzeme műszaki területre MŰSZAKI ÜZEMVEZETŐ munkatársat keres.

Feladatok:
• Projektfeladatokban való részvétel esetén a gépész tevékenység koordinálása,
• Gépész lakatos, szerelő, műszaki problémák elemzése, és megoldási javaslatok kidolgozása,
• Karbantartások, felújítások, modernizációk folyamatos tervezése,
• Napi karbantartások, hibaelhárítások irányítása,
• A vállalat által előírt folyamatok és szabályok betartása és betartatása,
• Együttműködés a gyár társosztályaival és a külső partnerekkel.

Elvárások:
• Minimum technikusi végzettség,
• LEAN/5S szemlélet,
• Minimum 2-3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
• Üzemeltetési ismeretek,
• Jó szervezőkészséggel és jó kommunikációs képességgel rendelkezik, proaktivitás,
• Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret,
• Elkötelezettség, megbízhatóság, precizitás, szabálykövetés,
• Angol nyelvtudás.

Előnyt jelent:
• Automatizált berendezések üzemeltetésében és karbantartásában szerzett tapasztalat,
• Húsiparban szerzett tapasztalat,
• Rendszerszemlélet, strukturált gondolkodás, nyitott hozzáállás és gondolkodás,
• Szentesi vagy környékbeli lakóhely.
Iskolai végzettség szintjeSzakmunkásképző
EgyébAmit kínálunk:
· Stabil, megbízható, hosszú távú munkalehetőség,
· Fiatalos, dinamikus csapat,
· Fejlődési lehetőség,
· Cafetéria 25.000,- Ft/hó,
· Béren kívüli juttatás,
· Havi élelmiszercsomag.

A fényképes önéletrajzokat az alábbi címre kérjük eljuttatni:
palyazat@hungeritzrt.hu