Feldolgozóvonal különböző területeire

FeladatokA HUNGERIT ZRT. A FELDOLGOZÓVONAL KÜLÖNBÖZŐ TERÜLETEIRE MUNKAVÁLLALÓKAT KERES világszínvonalú élelmiszeripari termékek feldolgozására, csomagolására, gépsorok kiszolgálására a legmodernebb technológiával felszerelt üzemekben.

A teljes feldolgozóvonal üzemeibe várjuk a jelentkezőket egy és két műszakos munkarendbe csomagoló, üzemi segédmunkás és a panír üzemekbe gépkezelő munkakörökbe.

Elvárások:
• 8 általános iskolai végzettség,
• gépkezelői munkakörben szakképesítés előny,
• jó kézügyesség,
• hűtött helyiséghez való alkalmazkodás.

Amit nyújtunk:
• Határozatlan idejű munkaszerződés.
• Versenyképes jövedelem.
Az egy hónapra eső juttatási csomag betanulási időszak után eléri a bruttó 320.000 Ft-ot:
Üzemi bónusz az alapbér 5-18 %-a/óra
A legnehezebb műveleteknél kimagasló bónuszra jogosult.
3. hónaptól: Jelenléti bónusz 500 Ft/óra
Cafetéria 25.000 Ft/hó
• Minden hónap végén élelmiszercsomag.
• Útiköltségtérítés vagy díjmentes céges járat.
• Toborzási elismerés 60.000 Ft/fő – új munkavállaló ajánlása esetén.
• Megbízható, stabil munkahely, hosszú távú munkalehetőség!
Iskolai végzettség szintje8 általános
EgyébJelentkezni személyesen a Humánpolitikai Főosztályon ügyfélfogadási időben,
telefonon a 63/510-544 és a 63/510-675-ös számokon
vagy emailben a palyazat@hungeritzrt.hu címen lehet.

Ügyfélfogadási idő:
hétfő: 13:30-15:00
Kedd: 7:00-8:00, 13:30-15:00
Szerda: 10:30-15:00
Csütörtök: 7:00-8:00, 13:30-15:00

VÁRUNK MINDEN ÉRDEKLŐDŐT!