Keltető vezető-Gyomaendrőd

FeladatokA HUNGERIT Élelmiszeripari és Baromfifeldolgozó Zrt. cégcsoportjába tartozó BAR-INT Kft.
GYOMAENDRŐDI keltető üzemébe felvételt hirdet KELTETŐ VEZETŐ munkakörbe.

Feladatok:
• tojásbeszállítás koordinálása, berakástervezés, naposkacsa kiszállíttatás tervezése,
• az irányítása alá tartozó terület szakmai vezetése,
• keltetői dolgozók munkaszervezése, feladatainak meghatározása,
• állategészségügyi előírások betartatása,
• naturális pénzügyi tervek elkészítése, ezek havi értékelése,
• beruházásokra, fejlesztésekre, felújításokra vonatkozó javaslattétel.

Feltétel:
• szakirányú felsőfokú végzettség,
• vezetői tapasztalat,
• jó problémamegoldó és kommunikációs készség,
• precizitás, önállóság, felelősségteljes munkavégzés,
• B kategóriás jogosítvány,
• felhasználói szintű MS Office programok használata.

Előny:
• Gyomaendrőd és környékbeli lakóhely,
• hasonló területen (baromfi szektorban) szerzett szakmai tapasztalat,
• angol nyelvtudás.
Munkavégzés helye5500 Gyomaendrőd, Külterület 0918/6 hrsz.
Iskolai végzettség szintjeegyetem vagy főiskolai
EgyébAmit kínálunk:
• korrekt betanulási lehetőség,
• határozatlan idejű munkaszerződés,
• hosszútávú munkalehetőség,
• fejlődési lehetőség,
• céges gépjármű, laptop, mobiltelefon,
• utazási költségtérítés,
• cafetéria 25.000,- Ft/hó,
• havi élelmiszercsomag.

Az önéletrajzokat fizetési igény és a pozíció megjelölésével az alábbi címre kérjük eljuttatni:
palyazat@hungeritzrt.hu