Üzemviteli adminisztrátor

FeladatokA HUNGERIT Baromfifeldolgozó és Élelmiszeripari Zrt. műszaki területre keresi új munkatársát ÜZEMVITELI ADMINISZTRÁTOR munkakörbe.

Feladatok:
• Ticketing rendszer (ServiceNow) használata.
• Tömeges módosítások megvalósítása (betöltés excel táblázatból).
• Jogosultság riportok generálása (standard és igény szerinti egyedi riportok).
• Kapcsolattartás és együttműködés a partnerekkel.
• Segédkezés a lehetséges megvalósítási tervek kidolgozásában.
• Az üzleti partnerek igényeinek felmérésében, megértésében és feldolgozásában való részvétel.
• Együttműködés az IT megoldási alternatívák kidolgozásában.

Elvárások:
• Érettségi,
• Felhasználói szintű számítógépes, magas szintű excel, powerpoint ismeretek,
• Határozott, dinamikus személyiség,
• Jó kommunikációs és együttműködési képesség,
• Jó szervezőkészség, kommunikációs képesség, proaktivitás,
• Önálló munkavégzés,
• Megbízhatóság, precizitás, szabálykövetés.
Iskolai végzettség szintjeÉrettségi
EgyébElőnyt jelent:
• SAP ismeret,
• Társalgási szintű angol nyelvismeret.

Amit kínálunk:
• Megbízható, stabil, hosszútávú munkalehetőség,
• Versenyképes jövedelem;
• Céges laptop, telefon,
• Cafetéria 25.000,- Ft/hó,
• Havi élelmiszercsomag.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük önéletrajzát a pozíció megjelölésével juttassa el az alábbi címre: palyazat@hungeritzrt.hu