Húsbeszerző

FeladatokA HUNGERIT Baromfifeldolgozó és Élelmiszeripari Zrt.
ellátási lánc igazgatósága HÚSBESZERZŐT keres.

A munkakör célja:
A gyártáshoz illetve a kereskedelem részére szükséges húsalapanyagok költséghatékony biztosítása, az ellátási lánc zavartalan működésének fenntartása, fejlesztése.

Feladatok:
• Stratégiai húsalapanyag beszerzés.
• Kapcsolattartás a meglévő beszállítói körrel.
• Új beszállítói kapcsolatok létesítése, beszerzési források felkutatása, piackutatás.
• Beszállítók minősítése, értékelése, a beszállítói teljesítmények folyamatos mérése, reklamációk ügyintézése, a beszállítók fejlesztése.
• A rendelésekkel kapcsolatos teljes körű kommunikáció a beszállítókkal (írásban és szóban), a szükséges ártárgyalások lefolytatása, valamint a kapcsolódó ellenőrzési és adminisztrációs feladatok elvégzése a vállalatirányítási rendszerben.
• Szerződések előkészítése és kötése, keretszerződések létrehozása árakról, kondíciókról, és fizetési feltételekről való megállapodás.
• Riportok, kimutatások elkészítése.

Elvárások:
• Felsőfokú élelmiszeripari vagy agrár, vagy gazdasági végzettség,
• Tárgyalási szintű angol nyelvtudás,
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
• Jó kommunikációs és tárgyalókészség,
• Kreatív és proaktív gondolkodás,
• Problémamegoldó képesség,
• Precíz, önálló munkavégzés,
• Dinamikus személyiség, csapatjátékos szellem.
Iskolai végzettség szintjeegyetem vagy főiskolai
Nyelvekangol aktív középfokú nyelvismeret
EgyébElőnyt jelent:
• Beszerzési területen szerzett tapasztalat,
• SAP ismeretek.

Amit kínálunk:
• Szakmai irányítás,
• Hosszútávú, megbízható, stabil munkahely,
• Versenyképes jövedelem,
• Céges laptop és mobiltelefon,
• Cafetéria,
• Havi élelmiszercsomag.

Az önéletrajzokat fizetési igény és a pozíció megjelölésével kérjük az alábbi címre eljuttatni:
palyazat@hungeritzrt.hu