Műszaki anyagraktár vezető

FeladatokHUNGERIT Baromfifeldolgozó és Élelmiszeripari Zrt. MŰSZAKI ANYAGRAKTÁR VEZETŐ munkatársat keres.

Feladatok:
• A beérkező termékek azonosítása, a mennyiségek regisztrálása, bevételeztetése.
• A termékek elhelyeztetése a megadott utasítások szerint.
• A készletnyilvántartás bizonylatolása, azok kezelése, időszakos és év végi leltárak elkészítése, bizonylatolása.
• Az igényelt eszközök összekészítése és kiadása.
• Raktárgazdálkodás, raktárkezelés stratégiai kidolgozása, megvalósítása.
• Raktárgazdálkodás operatív szabályozása.
• Együttműködés az operatív terület vezetőivel.
• Szükség esetén tárgyalások kezdeményezése és koordinálása külső partnerekkel.

Feltételek:
• Min. középfokú végzettség,
• Műszaki beállítottság.
Iskolai végzettség szintjeÉrettségi
EgyébElőny:
• Raktárosi munkakörben szerzett tapasztalat,
• Magabiztos felhasználói szintű számítógépes ismeret,
• SAP rendszer ismerete,
• Felsőfokú végzettség.

Amit kínálunk:
• Stabil, hosszú távú munkalehetőség,
• Határozatlan idejű munkaszerződés,
• Versenyképes jövedelem,
• Cafetéria 300.000,- Ft/év,
• Havi élelmiszercsomag,
• Munkaruha,
• Utazási költségtérítés.

Az önéletrajzokat a pozíció megjelölésével kérjük az alábbi címre eljuttatni:
palyazat@hungeritzrt.hu