Stratégiai beszerző/beszerzési forrás felelős

FeladatokA HUNGERIT Baromfifeldolgozó és Élelmiszeripari Zrt. ellátási lánc igazgatósága
STRATÉGIAI BESZERZŐ / BESZERZÉSI FORRÁS FELELŐS munkatársat keres.

A munkakör célja:
A baromfitelepek biztonságos működéséhez szükséges vállalati hatáskörbe tartozó műszaki, és indirekt anyagok költséghatékony biztosítása, az ellátási lánc zavartalan működésének fenntartása, fejlesztése.

Feladatok:
• Cégcsoport szintű versenyeztetési terv megvalósítása, nyomon követése, és időszakos felülvizsgálata a saját kategóriákra.
• Kisebb komplexitású pályázatok és kapcsolódó tevékenységek teljes körű lebonyolítása, kiértékelése, elfogadtatása és implementálása a szakterületekkel közösen.
• Költségmegtakarítási lehetőségek felkutatása és megvalósítása.
• Új beszerzési aktivitások lebonyolítása (előkészítés, potenciális szállítók felkutatása, kiválasztási folyamat vezetése, szerződés tervezet egyeztetése, üzemi próbák megszervezése, szerződéskötés).
• Ár és egyéb tárgyalások lebonyolítása és implementálása.
• Piaci trendek folyamatos figyelemmel követése.
• Cégcsoportos beszerzés fejlesztési projektekben való aktív részvétel és támogatás nyújtása (folyamat és portfolió elemzések készítése, új folyamatok kidolgozása stb.).
• Cégcsoporton belüli együttműködési lehetőségek egyeztetése, koordinálása.
• Aktív kapcsolattartás és együttműködés a projektekben érintett szakterületek kollégáival és más beszerzőkkel.
• Aktív kapcsolattartás a beszállítókkal, beszállítók időszakos értékelése.

Elvárások:
• Felsőfokú élelmiszeripari vagy agrár, vagy gazdasági végzettség,
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
• Jó kommunikációs és tárgyalókészség,
• Kreatív és proaktív gondolkodás,
• Problémamegoldó képesség,
• Precíz, önálló munkavégzés,
• Dinamikus személyiség, csapatjátékos szellem.
Iskolai végzettség szintjeegyetem vagy főiskolai
EgyébElőnyt jelent:
• Beszerzési területen szerzett 2-3 éves tapasztalat,
• Tárgyalási szintű angol nyelvtudás,
• Élelmiszeripari tapasztalat,
• SAP ismeretek.

Amit kínálunk:
• Szakmai irányítás,
• Hosszútávú, megbízható, stabil munkahely,
• Versenyképes jövedelem,
• Céges laptop és mobiltelefon,
• Cafetéria,
• Havi élelmiszercsomag.

Az önéletrajzokat fizetési igény és pozíció megjelölésével kérjük az alábbi címre eljuttatni:
palyazat@hungeritzrt.hu